Adres: ulica Grecka 6, 200-400 Zamość

Telefon: 536111200

Mezoterapia igłowa 

mezoterapia igłowa Zamość

Mezoterapia igłowa  to doskonały zabieg odmładzający i przecwizmarszczkowy. Polega na na nakłuwaniu skóry cienką igłą na określonym obszarze ciała. Drobne nakłucia stymulują skórę i pobudzają do odbudowy. Jednocześnie w czasie zabiegu mezoterapii podowane są indywidualnie dobrane preparaty. Wzmacjniają one proces regeneracji i rewitalizacji skóry. 

 

Mezoterapia pozwala na poprawę owalu twarzy, likwiduje zmarszczki, nawadnia i głęboko nawilża skórę.

 

Mezoterapia Cytocare 532 wyróżnia się wysokim stężeniem kwasu hialuronowego. Jego zastosowanie gwarantuje głęboką odnowę skóry oraz poprawę jej nawilżenia. Koktajl polecany jest  po 40 roku życia.  Zastosowanie tej mezoterapii gwarantuje uzyskanie głębokiego i długotrwałego nawilżenia, redukcję zmarszczek, poprawę gęstości i napięcia skóry, spowolnienie procesu starzenia oraz poprawę kolorytu.

 

Neauvia Hydro Deluxe to idealnie skomponowany, zabieg do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Przeznaczony jest do uzupełnienia niedoborów kwasu hialuronowego. 

 

Zaletą Neauvia Hydro Deluxe  jest kompleksowym działaniem w trzech obszarach: nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania skóry. Tymczasem  zwykła mezoterapia pozwala uzyskać zadowalające efekty jedynie na poziomie nawilżenia wraz z uzyskaniem poprawy wyglądu skóry. Dlatego zabieg Neuvia Hydro Deluxe można określić jako wysokiej klasy długookresową regenerującą tkankę  terapię nawilżającą.

 

Dla osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się serię od 4 do 8 zabiegów. Pierwsze trzy zabiegi wykonuje się w miesięcznych odstępach. Kolejne, podtrzymujące uzyskane efekty, co kilka miesięcy.

Mezoterapia igłowa cena



Mezoterapia Cytocare 532 - twarz, szyja, dekolt

 

Mezoterapia Neuvia Hydro Deluxe - twarz, szyja, dekolt

 

Mezoterapia mikroigłowa - twarz, szyja, dekolt

 

300 PLN

400 PLN

250-350 PLN