Makijaż permanentny

Brwi permanentne


piękne i trwałe

Makijaż permanentny brwi to rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na codzienne ich malowanie. Podstawową zaletą makijażu permanentnego jest jego trwałość. Utrzymuje się około dwa lata i jest odporny na kosmetyki oraz wodę. 


Pozwala poprawić naturalny kształt brwi oraz uzupełnić wszelkie ubytki. Dzięki temu Twoje łuki bedą bardziej regularne i gęste. 

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi


co warto wiedzieć

Makijaż permanentny wykonuje się wprowadzając pod skórę barwnik. Przypomina to tatuowanie i stąd też wynika trwałość makijażu. Zabieg trwa około godziny i obejmuje znieczulenie, szkicowanie nowego kształtu brwi oraz ostateczne ich narysowanie.

 

Przez kilka dni okolica zabiegu może być zaczerwieniona, ale stan skóry pozwala na normalne funkcjonowanie.  Całkowity proces gojenia po wykonaniu makijażu pernanentnego zajmuje około 4 tygodni. Jeśli zachodzi potrzeba miesiąc po zabiegu wykonuje się bezplatną korektę.

Brwi permanentne Zamość

Usuwanie makijażu permanentnego


Natalia Bratkowska usuwanie makijażu permanentnego

Wraz ze wzrostem zainteresowania makijażem permanetnym rośnie też zapotrzebowanie na jego usuwanie. W na rynku istnieje wiele produktów do  usuwania makijażu permanentnego. Jednym z nich jest stosowany w naszym salonie Bye-Bye Pigment. Jest produkowany w Niemczech, nie zawiera kwasów i substancji toksycznych.

 

Preparat wprowadzany jest pod skórę i wiąże się z cząsteczkami makijażu, który chcemy usunąć. W miejscu podania preparatu powstaje skorupka i dochodzi do odzielenia komórek skóry od barwnika. W zależności od wielkości i głębokości na jakiej znajduje się makijaż permanentny do jego usunięca potrzeba od 1 do 3 zabiegów preparatem Bye-Bye Pigment.