Makijaż permanentny

Brwi permanentne


piękne i trwałe

Makijaż permanentny brwi to rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na codzienne ich malowanie. Podstawową zaletą makijażu permanentnego jest jego trwałość. Utrzymuje się około dwa lata i jest odporny na kosmetyki oraz wodę. 


Pozwala poprawić naturalny kształt brwi oraz uzupełnić wszelkie ubytki. Dzięki temu Twoje łuki bedą bardziej regularne i gęste. 


Natalia Sander Bratkowska jest licencjonowaną linergistką, wiodącego producenta makijażu permanentego - firmy Long- Time-Liner

Makijaż permanentny Zamość

Makijaż permanentny brwi


co warto wiedzieć

Makijaż permanentny wykonuje się wprowadzając pod skórę barwnik. Przypomina to tatuowanie i stąd też wynika trwałość makijażu. Zabieg trwa około godziny i obejmuje znieczulenie, szkicowanie nowego kształtu brwi oraz ostateczne ich narysowanie.


Przez kilka dni okolica zabiegu może być zaczerwieniona, ale stan skóry pozwala na normalne funkcjonowanie.  Całkowity proces gojenia po wykonaniu makijażu pernanentnego zajmuje około 4 tygodni. Jeśli zachodzi potrzeba miesiąc po zabiegu wykonuje się bezplatną korektę.

Brwi permanentne Zamość

Usta permanentne


delikatne i kuszące

Makijaż permanentny ust  to rodzaj tatuażu, który utrzymuje się przez kilka lat. Zabieg permanentnych ust skierowany jest do kobiet, chcących poprawić ich kolor i symetrię. Idealny makijaż permanentny to ten wyglądający naturalnie. Dlatego ważne jest, żeby makijaż wykonywać u osób z odpowiednimi umiejętnościami oraz doświadczeniem. Sam zabieg ust permanentnych trwa około 90 minut. Po miesiącu należy uzupełnić barwnik. 

Makijaż permanentny ust Zamość