Adres: ulica Grecka 6, 200-400 Zamość

Telefon: 536111200

Biostymulatory tkankowe

Stymulator tkankowy Profhilo

Stymulator tkankowy PROFHILO to nowoczesny preparat do odmładzania skóry. Składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA. Cechuje się najwyższym dostępnym na świecie stężeniem – aż 64 mg.

 

Dzięki tym cząsteczkom uzyskuje się efekt wypełniający i modelujący. Preparat wygładza zmarszczki oraz liftinguje skórę, nadając skórze utracony efekt sprężystości. PROFHILO to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. 

Stymulator tkankowy NUCLEOFILL

Nucleofill to biostymulator do głębokiej odnowy i biorekonstrukcji skóry o trójkierunkowym mechanizmie działania.

 

  • Jego zastosowanie powoduje silny efekt liftingujący. Dodatkowo działanie receptorowe skutkuje wytwarzaniem nowych naczyń krwionośnych.
  • Mocny efekt antyoksydacyjny, który polega na wychwytywaniu  wolnych rodników.
  • Długotrwałe nawilżenie uzyskujemy dzięki  trwałemu wiązaniu wody w przestrzeni międzykomórkowej.

Stymulator tkankowy NUCLEOFILL SOFT PLUS

Nucleofill Soft Plus to stymulator tkankowy przeznaczony do biostymulacji i odmłodzeniu okolic oczu. Skóra w okolicach oczu jest cienka, delikatna i wrażliwa na działanie czynników zewnętznych. Z tego powodu skóra szybko ulega przesuszeniu, co prowadzi do jej starzenia się. 

 

Nucleofill Soft Plus to preparat do mezoterapii okolicy oka (powieka górna, dolna, “kurze łapki”).  Jest bezpieczny i działa wielokierunkowo – zarówno na poziomie głębokim, pozytywnie wpływając na tkankę tłuszczową i kostną, jak i na poziomie skóry właściwej. Przywraca skórze wokół oczu młodość, blask i nawilżenie.