Adres: ulica Grecka 6, 200-400 Zamość

Telefon: 536111200

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa Zamość

Depilacja laserowa to skuteczna i trwała metoda usuwania owłosienia, która pozwala na uniknięcie codziennego golenia lub depilacji.

 

Jest to zabieg medyczny, który polega na naświetlaniu skóry specjalnym laserem, który uszkadza cebulki włosów, uniemożliwiając ich odrost.

 

 

Jakie są zalety depilacji laserowej?

Zalety depilacji laserowej są wielorakie. Przede wszystkim jest to trwałość efektu, ponieważ po kilku zabiegach włosy nie odrastają.

 

Depilacja laserowa jest też idealna dla osób, które mają problemy z nadmiernym owłosieniem lub cierpią na różnego rodzaju alergie lub podrażnienia po depilacji.

 

Dodatkowo, depilacja laserowa pozwala na precyzyjne usuwanie owłosienia bez uszkadzania skóry wokół.

 

 

Jakie są zalety depilacji laserowej?

Zabieg depilacji laserowej przebiega pod nadzorem specjalisty, który dobiera odpowiedni laser do typu skóry i koloru włosów pacjenta. Przed zabiegiem należy przygotować skórę poprzez usunięcie włosów za pomocą maszynki lub depilacji woskiem. Następnie specjalista przeprowadza naświetlanie skóry laserem.

 

 

Jak dbać o skórę po depilacji laserowej?

Po zabiegu depilacji laserowej należy dbać o skórę, aby zapewnić jej odpowiedniego gojenia się. Unika się kontaktu z słońcem, sauny, basenu oraz unika się wykonywania makijażu przez kilka dni. Należy też stosować specjalne kremy, które pomogą goić się skórze po zabiegu.

 

Depilacja laserowa to skuteczna i trwała metoda usuwania owłosienia, która pozwala na uniknięcie codziennego golenia lub depilacji. Dzięki temu, że jest to trwały zabieg, nie trzeba codziennie martwić się o konieczności usuwania owłosienia. Dlatego też jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie trwały efekt i chcą oszczędzić czas.

 

Depilacja laserowa jest też idealna dla osób, które mają problemy z nadmiernym owłosieniem lub cierpią na różnego rodzaju alergie lub podrażnienia po depilacji. Warto jednak pamiętać, że aby uzyskać trwały efekt, konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów w odpowiednich odstępach czasu.

 

 


Depilacja laserowa cena


Wąsik

 

130PLN


Broda

 

130PLN


Broda + szyja 

 

130PLN


Wąsik+broda

 

200 PLN


Pachy

 

150 PLN


Bikini głębokie

 

300 PLN


Bikini płytkie

 

200 PLN


Pośladki + szpara międzypośladkowa 

 

200 PLN


Łydki(kolana i stopy w cenie)

 

240 PLN


Przedramiona

 

130 PLN


Całe ręce

 

180 PLN


Całe plecy

 

240 PLN


Tors/klatka piersiowa

 

240 PLNCałe nogi 

 

400 PLN